ZBUD - FINAL LIFTING SOLUTION           in English | русский язык | Deustch
Logo ZBUD ZAKŁAD BUDOWY URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH ZBUD Sp. z o.o.

Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych
ZBUD Sp. z o.o.


Siedziba spółki
ul. Żabieńska 6
33-200 Dąbrowa Tarnowska
zbud@zbud.com.pl
marketing@zbud.com.pl


Kontakt

Centrala +48 14 64 44 600

Iwona Bogacz

iwonaw@zbud.com.pl

FAX +48 14 64 44 650   
  +48 14 64 44 602  
     
Dział sprzedaży

+48 14 64 44 601

+48 609 223 374

Tomasz Zachara

tomasz.zachara@zbud.com.pl

 

+48 14 64 44 610

+48 609 240 081

Rafał Wojtanowicz

wojtanowicz@zbud.com.pl

     
Dział marketingu

+48 14 64 44 605

+48 665 704 480

Marcin Ptak

marcin.ptak@zbud.com.pl

  +48 14 64 44 606

Andrzelika Mędala-Maniak

amaniak@zbud.com.pl

  +48 14 64 44 604

Jakub Zachara

jakub.zachara@zbud.com.pl

  +48 14 64 44 681

Szczepan Sznajder

s.sznajder@zbud.com.pl

     
Serwis

+48 14 64 44 627

+48 663 780 076

Krzysztof Cieśla

k.ciesla@zbud.com.pl

     
Reklamacje +48 14 64 44 627 reklamacje@zbud.com.pl
     
Inżynier kontraktu

+48 14 64 44 667

+48 501 502 720

Dominik Sołtys

d.soltys@zbud.com.pl

     
Dział zaopatrzenia +48 14 64 44 630

Andrzej Jędraszek

a.jedraszek@zbud.com.pl

  +48 14 64 44 659

Michał Magdziak

zaopatrzenie@zbud.com.pl

     
Dział księgowości +48 14 64 44 620

Ewa Klimaj

e.klimaj@zbud.com.pl

     
Dział importu +48 14 64 44 614

Magdalena Łoś

m.los@zbud.com.pl

     
Dział eksportu +48 606 951 580

Łukasz Ziaja

lukasz.ziaja@zbud.com.pl

 

+48 14 64 44 680

 

Agnieszka Dorosz

a.slota@zbud.com.pl

  +48 507 393 565

Marcin Mendys

m.mendys@zbud.com.pl

  +48 663 786 638 Paweł Golec
     
e-mail: zbud@zbud.com.pl
e-mail marketing: marketing@zbud.com.pl
     

 

Konto bankowe:

Bank Polska Kasa Opieki S.A. PEKAO I O. w Tarnowie 46 1240 1910 1111 0000 0898 6517

Raiffeisen Bank Polska S.A. 96 1750 1048 0000 0000 0250 6777

Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w XII Wydział Gospodarczy

KRS: 0000152311

Kapitał zakładowy: 748 000,00

NIP: 871-15-78-890

REGON: 851 760 657


Wyświetl większą mapę




Formularz kontaktowy

Do wysłania formularza nie jest potrzebne konto pocztowe, jeśli nie możesz podać maila prosimy o wpisanie telefonu kontaktowego.
Skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie.


Imię i nazwisko:
Stanowisko:
Firma:
Adres:
Telefon:
E-mail:
Treść:
Przepisz kod: